Harison

Harison

W naszej ofercie znajdziecie różnorodne zanęty, ziarna preparowane, kulki proteinowe, jak i wile innych ciekawych oraz inspirujących produktów bazujących głównie na wyrobach piekarsko-cukierniczych produkowanych w innych działach firmy PPC Machela Sp. z o.o. Jako Polska firma, gwarantujemy wysoką jakość i świeżość dostosowanych do Waszych potrzeb produktów.

Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów, którzy swoją pasję do wędkarstwa połączyli z wizją powstania nowej marki wyjątkowych zanęt, przynęt i komponentów wędkarskich – Harison. W gronie naszych testerów są Robert Adamski – znany karpiarz oraz Paweł Kukla i Artur Inczewski specjalizujący się w spławiku, jak również Fedderze czy w spinningu. Ich szeroka wiedza i doświadczenie wędkarskie, pozwoliły nam na poszerzenie dotychczasowej oferty między innymi o serię karpiową, jak i wiele innych godnych zainteresowania produktów.

Ufamy, że nasze zaangażowanie i wkład pracy włożony w nieustanne szukanie nowych rozwiązań i pogłębianie wiedzy dotyczącej efektywnego wędkowania, znajdzie uznanie w Waszych oczach i przyczyni się jednocześnie do osiąganych przez Was licznych sukcesów.

 Zapraszamy na naszą stronę:

 www.harison.pl

na Facebook:

https://www.facebook.com/zanety.harison/

a nasze filmy znajdziecie na YT:

https://www.youtube.com/channel/UCr-xQTgY3zNtYUJ6q1wHrIA/feed

Sortuj od:
15% rabatu na zanęty HARISON!

Dla odwiedzających tegoroczne targi Rybomania w Poznaniu w dniach 9-11 lutego oraz w Sosonowcu 9-11 marca, marka @Harison przygotowała wiele atrakcji. 

dodano: 2018-01-22
Kalosze