Garmin® Panoptix LiveScope z nagrodą Best of Show ICAST 2018

Garmin® Panoptix LiveScope z nagrodą Best of Show ICAST 2018

Najnowszy sonar marki Garmin zyskał ogromne uznanie w czasie największych targów branży wędkarskiej na świecie - International Convention of Allied Sportfishing Trades (ICAST).

Garmin® Panoptix LiveScope otrzymał nagrodę Best of Show, a ponadto został wybrany przez odwiedzających i media najlepszym produktem elektronicznym spośród 974, jakie zaprezentowało 331 producentów w kategorii ICAST New Product Showcase.

„Nagrody ICAST Best Electronics i Best of Show to dla nas zaszczyt i powód do dumy. Panoptix LiveScope to najlepsze rozwiązanie w dziedzinie skanowania i podglądu obrazu na żywo. Nie ma na rynku niczego, co można by porównać do tej technologii. Uznanie jakie sobie zyskała utwierdza nas w przekonaniu, że podążamy w dobrym kierunku.” – skomentował Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Panoptix LiveScope umożliwia podgląd obrazu dna, przynęty i ryb na żywo. Pozwala on zorientować się w sytuacji dookoła łodzi nawet wtedy, gdy się ona nie przemieszcza. Odwzorowanie szczegółów jest zaś tak wyraźne, że możliwe jest rozróżnienie gatunków ryb.

Zobacz Panoptix LiveScope w akcji 

„Już kilka lat temu sonar Panoptix zmienił świat elektroniki wędkarskiej. Jednak LiveScope podnosi poprzeczkę na zupełnie nowy poziom. Jedyny sposób, by lepiej zobaczyć co się dzieje dookoła łodzi, to zanurkowanie pod nią z maską.” – mówi Jason Christie, zawodnik Bassmaster Elite Series. Wtóruje mu Fred Roumbanis, również rywalizujący w tej elitarnej serii wędkarskiej - „Nigdy wcześniej nie było możliwe odróżnienie gatunku ryb na podstawie obrazu z sonaru. Teraz widzisz ruch i kształt. Byłem w stanie wskazać sandacza, dzięki zarysowi jego płetw.”

Podobnie jak Garmin Panoptix, nowy Panoptix  LiveScope łączy dwa moduły w jednym przetworniku - LiveScope Down i LiveScope Forward. Może być zainstalowany na silniku trollingowym lub pawęży. Zależnie od preferencji można skierować przetwornik w dół lub do przodu, by – odpowiednio - zobaczyć obraz bezpośrednio pod łodzią albo to, co dzieje się dookoła łodzi. W obydwu przypadkach otrzymuje się wyraźny podgląd na odległość do 60 metrów. Nawet wtedy, gdy łódź się nie przemieszcza.

System Panoptix LiveScope składa się z kompaktowej czarnej skrzynki GLS 10, przetwornika LVS32 i prostego łącznika typu plug-and-play, który pozwala używać urządzenia z kompatybilnymi ploterami Garmin. Do zestawu dołączone są akcesoria umożliwiające montaż na silniku trollingowym lub pawęży. Panoptix LiveScope jest kompatybilny z ploterami Garmin’s ECHOMAP™ Plus 7Xcv/7Xsv/9Xs, multifunkcjonalnymi wyświetlaczami GPSMAP® 8400/8600 oraz ploterami GPSMAP 7400/7600, GPSMAP 10X2/12X2, GPSMAP 12X2xsv Touch i GPSMAP 7X2/9X2

Sugerowana cena detaliczna Garmin® Panoptix LiveScope wynosi 1999 euro. Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/p/591379

 

Garmin jest wiodącym producentem elektroniki marine. Niedawno został po raz trzeci z rzędu uznany Producentem Roku przez NMEA (National Marine Electronics Association). W portfolio marki znaleźć można jedne z najbardziej zaawansowanych ploterów, multifukcjonalnych ekranów dotykowych, sonarów, radarów, autopilotów, instrumentów, urządzeń audio i innych urządzeń oraz rozwiązań. Znane są one z innowacyjności, niezawodności i łatwości obsługi. Markami Garmin są także FUSION® Entertainment, Navionics i EmpirBus™.

Od dziesięcioleci Garmin jest pionierem w wykorzystywaniu systemu GPS w nawigacji i urządzeniach bezprzewodowych dedykowanych osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Marka dostarcza rozwiązania dla pięciu głównych segmentów jakimi są: motoryzacja, lotnictwo, żegluga, outdoor i rekreacja. Więcej informacji dostępnych jest w wirtualnym centrum prasowym Garmin pod adresem Garmin.com/newsroom,

Dodatkowe informacje można także uzyskać, odwiedzając profil na Facebooku: facebook.com/garmin,

Twitterze: twitter.com/garmin lub

kanał na Youtube: youtube.com/garmin

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
rapala pike program