Garmin

Garmin

Specjalistyczne urządzenia Garmin wspierają zarówno wędkarstwo śródlądowe, jak i morskie, aby wyprawy były jeszcze bardziej owocne i przyjemniejsze.

W ofercie firmy Garmin znajdują się najbardziej zaawansowane plotery nawigacyjne, dotykowe, wielofunkcyjne wyświetlacze, technologie sonaru, radary HD, autopiloty, wysokiej rozdzielczości mapy, instrumenty morskie, a także wiele innych produktów oraz usług znanych i cenionych za innowacyjność, niezawodność, łatwość użycia. Podczas prestiżowej konferencji NMEA 2015 w Baltimore firma Garmin uznana została za najbardziej rozpoznawalną markę na rynku elektronicznych urządzeń morskich i otrzymała tytuł Producenta Roku.

Najnowsze urządzenia Garmin dla wędkarstwa testowane są przez Garmin Fishing Team, zespół pasjonatów i miłośników wędkarstwa wyspecjalizowanych w połowach ryb drapieżnych metodą spinningową. Piątka testerów na przestrzeni ostatnich 15 lat reprezentowała barwy spinningowej kadry narodowej w kraju i za granicą, odnosząc bardzo duże sukcesy w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski oraz Grand Prix Polski. Rajmund Litwiński w swojej ponad 20-letniej karierze zdobył aż kilkanaście tytułów całorocznej klasyfikacji GPX Polski i Wędkarza Roku, co jest spektakularnym wyczynem w świecie spinningu. Pomijając kariery zawodnicze naszych testerów, na co dzień wielu z nich zajmuje się - poza testowaniem renomowanego sprzętu wędkarskiego - również przewodnictwem i wyprawami wędkarskimi na Polskich i Europejskich łowiskach. Każdy z nich na łowieniu spędza ponad 200 dni w roku posługując się urządzeniami Garmin.

Prowadzą oni fanpage na portalu Facebook, z którego można dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu sprzętu w praktyce: https://www.facebook.com/GarminFishingPolska/

Garmin International Inc. jest spółką zależną Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globalnego lidera nawigacji satelitarnej. Począwszy od 1989 r. firmy wchodzące w skład tej grupy projektują, produkują, wprowadzają na rynek oraz sprzedają urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin są używane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, marine, lotnictwie i zastosowaniach mobilnych, bezprzewodowych oraz OEM.

Zapraszamy na stronę: www.garmin.pl

Sklepy partnerskie: http://www.garmin.com/pl/dealerlocator/

 

Garmin Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 181
02-222 Warszawa
Polska

 +48 22 205 8970

Sortuj od:
Garmin redefiniuje kartografię morską dzięki nowym mapom i integracji danych z Navionics

W czasie 2018 Fort Lauderdale International Boat Show marka Garmin zaprezentowała najnowszą linię produktów przeznaczonych do żeglugi morskiej i śródlądowej.

dodano: 2018-11-08
Garmin świętuje sprzedaż 200 milionów produktów

Garmin Ltd. (NASDAQ:GRMN) świętuje sprzedaż ponad 200 milionów urządzeń nawigacyjnych wykorzystujących system GPS oraz produktów z kategorii wearables. Fakt ten zbiega się w czasie z zakończeniem pierwszej fazy rozbudowy głównej siedziby firmy w Olathe w Kansas. Nowa część kampusu o powierzchni 750 000 metrów kwadratowych zwiększa możliwości w obszarze produkcji i dystrybucji urządzeń przeznaczonych na rynek lotniczy ponad dwukrotnie.

dodano: 2018-11-01
Wyznacz trasę kolejnej przygody z nowymi urządzeniami Garmin GPSMAP 66s i 66st

Garmin® odświeża popularną serię urządzeń GPSMAP® wprowadzając większy wyświetlacz, obsługę systemu Galileo oraz mocniejszą działającą baterię.

Garmin wprowadza dwie nowości do najpopularniejszej serii ręcznych, outdoorowych urządzeń nawigacyjnych - GPSMAP 66s i GPSMAP 66st. Wyposażone zostały w czytelny, 3-calowy wyświetlacz, korzystają z systemów nawigacji satelitarnej GPS, GLONASS i GALILEO, posiadają rozszerzone możliwości łączności bezprzewodowej, a do tego działają nawet przez tydzień w trybie Expedition. W wersji 66st fabrycznie instalowane są mapy TopoActive Europe.

dodano: 2018-09-11
Garmin® Panoptix LiveScope z nagrodą Best of Show ICAST 2018

Najnowszy sonar marki Garmin zyskał ogromne uznanie w czasie największych targów branży wędkarskiej na świecie - International Convention of Allied Sportfishing Trades (ICAST). Garmin® Panoptix LiveScope otrzymał nagrodę Best of Show, a ponadto został wybrany przez odwiedzających i media najlepszym produktem elektronicznym spośród 974, jakie zaprezentowało 331 producentów w kategorii ICAST New Product Showcase.

dodano: 2018-07-31
Garmin® Producentem Roku według NMEA

Już po raz trzeci z rzędu Garmin uhonorowany zostaje tytułem Producent Roku przyznawanym przez National Marine Electronics Association (NMEA®) – największą na świecie organizację zrzeszającą producentów urządzeń elektronicznych segmentu marine. Produkty Garmin nagrodzone zostały tytułem NMEA Product of Excellence w aż ośmiu kategoriach: radar, autopilot, wyświetlacz wielofunkcyjny (MFD), mobilna aplikacja nawigacyjna, mobilna aplikacja użytkowa, echosonda, przetworniki AIS, a także multimedia i rozrywka. 

dodano: 2017-10-17
VIRB 360 - doświadcz przestrzeni dzięki kamerze 360° 5.7K od Garmin

W sprzedaży dostępna jest już nowa, wszechstronna kamera VIRB 360. Jest to kompaktowe, wzmocnione urządzenie rejestrujące w pełni sferyczne nagrania 360°. Wodoodporna1 kamera VIRB 360 w łatwy sposób pozwala rejestrować wysokiej jakości nagrania (do 5.7K i 30 klatek/s), a cztery wbudowane mikrofony sprawiają, że dźwięk jest równie przestrzenny, co obraz. Niezależnie czy płyniesz kajakiem przez rwącą, górską rzekę, czy przemierzasz bezdroża na rowerze górskim – dzięki sferycznej stabilizacji 4K2 VIRB 360 sprawia, że każde nagranie jest płynne i pozbawione wstrząsów.

dodano: 2017-07-25
GARMIN FISHING SERIES 2017

GARMIN FISHING SERIES 2017

26-28 maja 2017

Garmin Fishing Series – zawody, które już podczas pierwszej edycji okrzyknięto wędkarskim wydarzeniem roku. Ponad sto dwuosobowych zespołów, pula nagród sięgająca 100 000 zł, najlepsi wędkarze z kraju i zagranicy – to wszystko czyni z Garmin Fishing Series najważniejszą imprezę spinningową w Polsce oraz jedną z ważniejszych w Europie.

dodano: 2017-03-01
Quickdraw Community

Quickdraw Community to nowa platforma dla wodniaków. Tworzą ją użytkownicy udostępniając i pobierając z niej bezpłatne mapy głębokości zbiorników wodnych w jakości HD, które stanowią istotne uzupełnienie dla map Garmin. Korzystając z echosondy oraz bezpłatnego oprogramowania Quickdraw Contours, instalowanego na kompatybilnym ploterze nawigacyjnym, użytkownicy tworzą własne mapy głębokości z izobatami co 30 cm, na których oznaczać mogą dodatkowo interesujące ich miejsca połowu czy niebezpieczne punkty, takie jak np. zatopione obiekty. Platforma Quickdraw Community umożliwia łatwe i szybkie udostępnianie stworzonych map, a także pobieranie danych zamieszczonych tam przez innych.  

dodano: 2016-07-24
Echosondy wędkarskie Garmin STRIKER™

Wytrzymałe echosondy wędkarskie Garmin STRIKER z czułym odbiornikiem GPS umożliwiają precyzyjne określanie pozycji i prędkości łodzi. Dzięki tym echosondom można oznaczać miejsca brania ryb, pomosty i doki oraz udostępniać je innym kompatybilnym urządzeniom. Oznaczone punkty wyświetlane są na mapie i można do nich nawigować. Wszystkie urządzenia z serii STRIKER wyposażono w sonar działający w technologii CHIRP.

dodano: 2016-05-30
OFICJALNY REGULAMIN ZAWODÓW GARMIN FISHING SERIES 2016


Zawodnicy startują na łodziach własnych o minimalnej długości 360 cm i muszą posiadać niezbędne wyposażenie ratownicze.
Zawodnikom zezwala się na dobranie się w dowolne pary-obsady łodzi.
Dopuszcza się używanie silników elektrycznych lub spalinowych bez ograniczeń mocy. 

dodano: 2016-05-05
Kalosze