Wędkarski Świat

Forum
Teraz jest Wt, 21 maja 2019, 02:32

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Osieroceni.
PostNapisane: Śr, 27 lutego 2019, 14:38 
Zaawansowany Forumowicz

Podziękował : 242 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy
morrum napisał(a):
(…) bardziej wkurzają mnie zdjęcia ryb wysuwanych do obiektywu na wyciągniętych rękach.

Są mi obojętne, a takich wędkarzy określam mianem "Chwalidupapietrek". Im każda złowiona ryba rośnie z każdą kolejną opowieścią o jej złowieniu... :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: Śr, 27 lutego 2019, 23:04 
Site Admin

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 85 razy
Napisałem elaborat w telefonie i jak to często bywa w takich przypadkach - po wciśnięciu komendy wyślij wyskoczył błąd i było po elaboracie :twisted:
A więc do rzeczy - odszczekuję co wczesniej napisałem, bo dziś wyciągnąłem ze skrzynki marcowy numer. :wink:
Przewertowałem szybko, tu i ówdzie zatrzymałem sie na dłużej, ale wstępniaki łyknąłem jednym tchem, bo wiele sobie po nich obiecywałem. Kończąc pierwszy zacząłem mysleć, że wiem co się stało, zaczynając drugi zacząłem się w tym przekonaniu utwierdzać, jednak końcówka uświadomiła mi, że tak naprawdę nie dowiedziałem sie niczego nowego. Mówię oczywiście o tym, że liczyłem na prosty przekaz informujący czytelników o tym co było powodem tak radykalnych zmian. Tymczasem brnąc przez te wszystkie przenośnie, porównania i inne formy upiększania tekstu trudno wyłowić to co miało być upiększone. A może to moja wina. Może za bardzo chciałem przeczytać coś, czego w rzeczywistości w ogóle w żadnym ze wstępniaków nie ma.
Podsumowując subiektywnie całą zawartość - zauważyłem zmianę... czcionki w podpisach zdjęć, tytułach działów i w medalowych rybach. Zauważyłem też sporo nowych nazwisk, a w zasadzie to zauważyłem, że chyba tylko "Pan Gucio" się nie zmienił. Merytorycznie moim zdaniem póki co nie zmieniło się nic.

PostNapisane: Cz, 28 lutego 2019, 11:09 
Forumowicz

Podziękował : 34 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
włóczykij napisał(a):
[...]Przewertowałem szybko, tu i ówdzie zatrzymałem sie na dłużej, ale wstępniaki łyknąłem jednym tchem, bo wiele sobie po nich obiecywałem. Kończąc pierwszy zacząłem mysleć, że wiem co się stało, zaczynając drugi zacząłem się w tym przekonaniu utwierdzać, jednak końcówka uświadomiła mi, że tak naprawdę nie dowiedziałem sie niczego nowego. Mówię oczywiście o tym, że liczyłem na prosty przekaz informujący czytelników o tym co było powodem tak radykalnych zmian. Tymczasem brnąc przez te wszystkie przenośnie, porównania i inne formy upiększania tekstu trudno wyłowić to co miało być upiększone. A może to moja wina. Może za bardzo chciałem przeczytać coś, czego w rzeczywistości w ogóle w żadnym ze wstępniaków nie ma.
Podsumowując subiektywnie całą zawartość - zauważyłem zmianę... czcionki w podpisach zdjęć, tytułach działów i w medalowych rybach. Zauważyłem też sporo nowych nazwisk, a w zasadzie to zauważyłem, że chyba tylko "Pan Gucio" się nie zmienił. Merytorycznie moim zdaniem póki co nie zmieniło się nic.

Jestem w gronie osób, które kompletnie nie miały pojęcia o zmianach w redakcji WŚ, jedynie z tego forum się dowiedziałem o roszadach personalnych, bez informacji jakie były przyczyny tych zmian. Jestem prenumeratorem WŚ, otrzymałem nr 2/2019 wszystko po staremu, następnie 3/2019 i w rękach miałem gazetę, której twórcami były kompletnie inne osoby. Normalną koleją rzeczy było, że szukałem odpowiedzi w danym numerze na to czym spowodowane są dane zmiany, lecz również jak Ty Grzegorzu jej nie znalazłem.
P.S. wczoraj otrzymałem odznakę oraz certyfikat za rekordowego klenia złowionego w lipcu 2018, wnioskuję że jest to jeden z pozytywnych efektów zmian w redakcji.

PostNapisane: Cz, 28 lutego 2019, 11:26 
Forumowy Wyga

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 122 razy
Maciek, jedziesz nad Wartę?

Sirki za offa

"Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia." A.Poniedzielski.
"W czasie deszczu ryby mokną"Radowan Dragunov

PostNapisane: N, 17 marca 2019, 14:45 
Forumowicz

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Jak wrażenia po kwietniowym numerze ?

PostNapisane: N, 17 marca 2019, 16:08 
Forumowy Wyga

Jeszcze nie czytałem, ale ludzie różnie gadają. Mam pewne informacje średnio dla mnie pozytywne, ale zgodnie z maksymą "po owocach ich poznacie", nie będę marudził póki sam się nie przekonam za miesiąc lub dwa.

"Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia." A.Poniedzielski.

PostNapisane: N, 17 marca 2019, 17:23 
Forumowicz

morrum napisał(a):
Mam pewne informacje średnio dla mnie pozytywne, ale zgodnie z maksymą "po owocach ich poznacie", nie będę marudził póki sam się nie przekonam za miesiąc lub dwa.
No to teraz zżera mnie ciekawość :wink:

PostNapisane: Pn, 18 marca 2019, 19:39 
Forumowicz

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Powiem tak nic się nie zmieniło -niczego nowego w tym piśmie niema przeczytałem dwa numery poprostu szkoda kasy czytelnicy odejdą tylko skup makulatury zwiększy zyski.

PostNapisane: Wt, 19 marca 2019, 09:20 
Site Admin

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Ja tam widzę jednak sporo zmian i to na lepsze, chociażby całościowe opisywanie poszukiwań dobrych miejscówek kleniowych jaziowych a teraz w tym numerze boleniowych, spacerując nad rzeką można już teraz wytypować ciekawe i rybodajne miejscówki w rzekach. Wiesiu, jeśli masz jakiś pogląd na to co powinno być opisywane w gazecie "Wędkarski Świat", przecież możesz zadzwonić, napisać do redakcji lub podejść do autora który pisze o Łebie, aby z nim o tym porozmawiać, każdy szczegół jest ważny.
Życzę Tobie abyś znalazł jednak coś ciekawego dla siebie w "Wędkarskim Świecie" a w dniu wędkarza również wszystkiego Najlepszego, wielu przygód i rybnych wód :)

PostNapisane: Wt, 19 marca 2019, 16:17 
Forumowicz

Czytam regularnie wś, ww i wmh. Wś nadal najbardziej do mnie trafia. Tak jak napisał Morrum zobaczymy co będzie dalej. No i ciekawe jak z jakością i ceną nowego pisma "Kolendowiczów"

PostNapisane: Śr, 20 marca 2019, 10:23 
Forumowy Wyga

Też ciekaw jestem ceny, prawdopodobnie przejrzę w punkcie prasowym i tyle.
Mam nadzieję, że "WŚ" będzie bardziej egalitarny, coś na kształt nieodżałowanego "WP" (kiedyś uważałem że to pismo mięsiarskie, teraz dorosłem do zdania, że treść w pełni odzwierciedlała nazwę a wiedzy było tam że hoho, i to wiedzy prawdziwej, zdobywanej przez doświadczenie i z chęcią przekazywanej a nie lanserstwa połączonego z ukrytym lokowaniem produktów).
Póki co czekam żeby przeczytać kwietniowego WueŚa :)

PostNapisane: Cz, 21 marca 2019, 07:31 
Zaawansowany Forumowicz

Podziękował : 242 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy
Szukałem tego nowego czasopisma wszędzie gdzie było to prawdopodobne, ale nikt nic o nim jeszcze nie słyszał... :(

PostNapisane: Cz, 21 marca 2019, 11:52 
Forumowicz

Alex napisał(a):
Szukałem tego nowego czasopisma wszędzie gdzie było to prawdopodobne, ale nikt nic o nim jeszcze nie słyszał... :(

Alex premiera dopiero 25 marca :wink: a cena już znana 9,99

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1