Wędkarski Świat

Forum
Teraz jest Cz, 18 kwietnia 2019, 13:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 28 kwietnia 2014, 12:17 
Stażysta

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
witam,
Ja z innej beczki, ale za pewne wszyscy, któży goszcza na tym forum to Panowie i za pewne macie domy i mieliscie kiedys do czynienia z tym tematem typowo meskim. Chodzi o systemy wentylacyjne. jestem na etapie robienia planow budowy domu i chce najlepsza firme ktora sie tym zajmuje..prawda jest taka ze polecono mi dwie rozne a ja nie moge sie zdecydowac, a meza niestety nie mam ktory moglby mi w tym pomoc. czyy ktos mial do czynienia z producentem wentylacji http://www.ventermo.pl/ ponoc sie ich chwali, a druga firma to http://www.rekuperatory.pl/oferta/centrala-wentylacyjna i szczerze zastanawiam sie jaka wentylacje zastosowac. dla mnie to zbyc skomplikowane w koncu jestem kobieta...moze znajdzie sie tu jakis mezczyzna ktory zna te firmy i mial jakies doswiadczenie????

PostNapisane: Pn, 25 września 2017, 18:34 
Stażysta

Jak będziesz wybierał system wentylacji, dobrze żeby był z gruntowym wymiennikiem ciepła. Moim zdaniem to najlepszy rodzaj dostępny aktualnie na rynku.

PostNapisane: Wt, 26 września 2017, 05:13 
Zaawansowany Forumowicz

Podziękował : 238 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy
Kobieto, "wyżarło" Ci "Alt" w klawiaturze? Żenada... Niechlujstwo... Lekceważenie...

PostNapisane: Wt, 26 września 2017, 09:31 
Forumowicz

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy
Czary, czary i bajki Wam już wciskają na rynku - rekuperacja, centralki - po co Wam to jak sprawność tego może wynosi 10%, a oczyszczanie powietrza prawdopodobnie przez węgiel aktywny ma sprawność ok 2-3lata i można to sobie zrobić samemu. Rok temu wyremontowałem dom z 55 roku, właściwie to postawiłbym od nowa, ale plan zagospodarowania terenu na to nie pozwolił, więc zburzyłem dom do wysokości okien i postawiłem resztę od nowa. Ściany z cegły "polówki" z komorą powietrzną w środku grubości 45cm do tego dołożyłem styropian 15cm i w domu nie potrzebuję klimatyzacji w lato (stała temp. 23stC.), a w zimę palę zwykłym miałem 23-24kJ i idzie tego naprawdę mało. Wentylacja u mnie jest najzwyklejsza grawitacyjna i wszystko działa jak w bajce. Jedyny minus na początku to zbyt szczelny dom, a dokładniej okna, przez co w łazience cofał się ciąg i czasem było czuć... ,ale zamontowałem tam wentylator od komputera i pozbyłem się nie tylko zapachu, ale i wilgoci podczas prysznicu itp. W tej chwili jakieś 70% nowości produkowanych na rynku jest tylko po to aby zaspokoić fanaberie nowobogackich, żeby mieli wybór i na co kasę wydawać.

PostNapisane: Śr, 27 września 2017, 07:19 
Forumowy Wyga

Otrzymał podziękowań: 4 razy
Panowie, zauważcie, ze to zwykła reklama ich produktów. Zwłaszcza użytkownik obityno proponuje produkt, który ma w podpisie ;)

PostNapisane: N, 6 maja 2018, 15:40 
Stażysta

Dość precyzyjne pytanie o konkretne firmy. Poszukaj informacji w Google Moja Firma.

PostNapisane: Pn, 29 października 2018, 13:27 
Stażysta

Otrzymał podziękowań: 1 razy
Normalne pozycjonowanie. Wszak jest to dział hyde park :)

PostNapisane: Śr, 7 listopada 2018, 11:51 
Stażysta

Otrzymał podziękowań: 1 razy
I dobrze. Przynajmniej nie pętają się reklamy po całym forum

PostNapisane: Śr, 10 kwietnia 2019, 13:57 
Stażysta

Karis napisał(a):
Dość precyzyjne pytanie o konkretne firmy. Poszukaj informacji w Google Moja Firma.

Obecnie Google Moja Firma to bardzo ważne narzędzie:) Chyba z 90% użytkowników korzysta z Mapy i w wyszukiwaniu konkretnych miejsc. Warto jak sie posiada firmę mieć taka wizytówkę, wielu klientów 1 pierwszej kolejności kieruje się takim wyborem.

PostNapisane: Śr, 10 kwietnia 2019, 14:48 
Forumowicz

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy
Aida napisał(a):
Warto jak sie posiada firmę mieć taka wizytówkę, wielu klientów 1 pierwszej kolejności kieruje się takim wyborem.

Uwierz mi że pierwszy wybór klientów to poczta pantoflowa, później facebook na równi ze stronami www, a to co opisujesz jest na razie na szarym końcu, no może zaczyna podganiać ale minie jeszcze kilka lat zanim to co napisałaś stanie się prawdą.

Jeśli chodzi o mapy google to owszem my wędkarze często przeglądamy mapy z google, szczególnie te satelitarne. Szkoda tylko że widnieje na nich data 2019, a tak naprawdę są to zdjęcia z roku 2014-15. Przynajmniej w moim regionie.

Tak więc, marketing, reklama i jakość... a nie wychwalanie w sumie nie wiem sam już czego.

Strefa czasowa: UTC + 1