Wędkarski Świat

Forum
Teraz jest Pn, 20 maja 2019, 00:15

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1085 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 8 marca 2019, 07:07 
Zaawansowany Forumowicz

Podziękował : 242 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy
Świetny patent, :) Mógłbyś podpowiedzieć jak to zrobiłeś? :mrgreen:

PostNapisane: Pt, 8 marca 2019, 07:38 
Forumowicz

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy
Mam agencje reklamową, więc druk na folii samoprzylepnej nie stanowił dla mnie problemu. Problemem może być naklejanie - należy kontrolować siłę dociskania/naciągania bo z miarki
70cm może wyjść komuś 72cm.
Jak ktoś chce to udostępnię projekt w corelu i każdy kto chce to w agencji reklamowej za grosze sobie wydrukuje.
Albo wydrukuje kilkanaście sztuk i wyśle do Adzia to Wam "nad Wartą" rozda.
Wasza wola....

PostNapisane: Pt, 8 marca 2019, 10:54 
Forumowy Wyga

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 122 razy
Jestem za :) ale najlepiej żebyś sam przywiózł ;)

"Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia." A.Poniedzielski.
"W czasie deszczu ryby mokną"Radowan Dragunov

PostNapisane: So, 9 marca 2019, 08:47 
Zaawansowany Forumowicz

Podziękował : 242 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy
jungu napisał(a):
Mam agencje reklamową, więc druk na folii samoprzylepnej nie stanowił dla mnie problemu. Problemem może być naklejanie - należy kontrolować siłę dociskania/naciągania bo z miarki
70cm może wyjść komuś 72cm.
Jak ktoś chce to udostępnię projekt w corelu i każdy kto chce to w agencji reklamowej za grosze sobie wydrukuje.
Albo wydrukuje kilkanaście sztuk i wyśle do Adzia to Wam "nad Wartą" rozda.
Wasza wola....

Czy można zamówić u Ciebie? Jaki byłby koszt? Zamówiłbym od razu 10 szt.

PostNapisane: Pn, 11 marca 2019, 22:11 
Forumowicz

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy
Pomysł rewelacja :-)
Proponuję po przyklejeniu zabezpieczyć tą miarę lakierem używanym przy produkcji wędek i będzie to rozwiązanie niezniszczalne :-)

Jungu - odpłatnie chętnie przyjmę szablon :-)

PostNapisane: Wt, 12 marca 2019, 13:35 
Forumowicz

Aleksandrze i Adziu - wyślijcie adresy na PW to powysyłam Wam po kilka szt za free tylko nie wiem kiedy na pocztę zawitam ale w przeciągu tygodnia powinienem się tam pojawić.

PostNapisane: Pt, 5 kwietnia 2019, 09:27 
Forumowicz

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Koledzy z Wielkopolski mecie jakieś informacje na temat jeziora wolsztyńskiego ? kto jest gospodarzem, czy coś tam pływa itp. Jadę na 3 dniową delegację i zastanawiam się czy przypadkiem nie spakować jakiegoś kija do auta :wink:

PostNapisane: Cz, 16 maja 2019, 08:33 
Forumowicz

Byłem ostatnio kilkanaście razy nad wodą - czasem tylko na godzinkę, czasem na cztery w różnych miejscach.
Spinning:
Rzeka Warta - tutaj raczej nic się nie dzieje - raz miałem tylko spinkę jakiegoś bolenia, albo sandacza i pomimo mocnego zacięcia zagrał tylko hamulec i ryba się spięła.
Znacznie lepiej jest na zbiornikach - tutaj ryba się trafiała, były różne dni w których żerowała w tych samych miejscach różna ryba.
W pierwszy dzień (a raczej już wieczór) na blachę alga l-1 uwiesiły się dwa sandacze ok 40cm, w kolejny dzień (poranek) złowiłem bolenia 44cm i miałem fajnych kilka nie trafionych widowiskowych brań boleni przy powierzchni wody. Trafił się również metr od brzegu atak szczupaka (ok 50-55cm) ale i ten chyba miał zeza bo odbił się od blachy.
Na trzeci dzień troszkę już połowiłem w tym samym miejscu brały już tylko bolenie (41 i 40cm) i szczupaki (35, 46, 40cm), do tego dwie spinki jakiś maluchów.
Grunt:
Tutaj wyniki były słabe, na rzece byłem na kilku nockach (20-24), raz złowiłem kilka jazi i klenia, a resztę wyjazdów zaliczyłem o kiju (za wyjątkiem masy jazgarzy).
Na zbiorniku połowiłem tylko kilka płoci i dwa małe leszczyki, więc wnioskuję że tarło leszcza mimo że szybciej się zaczęło, trwało jednak znacznie dłużej niż rok temu.

Jak pogoda pozwoli to w piątek lub sobotę wybiorę się na nockę. Tylko muszę zrobić jakiś zwiad czy na rzece już pojawiła się większa ryba, bo na razie wszyscy mówią że w moich miejscówkach sama drobnica bierze.

PostNapisane: So, 18 maja 2019, 13:21 
Forumowy Wyga

Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
U mnie sezon jak narazie bardzo słaby , wiosna to czas kiedy do ręki biorę okoniówkę i niestety poza 1 czy 2 okonkami to nawet krótkie szczupaki nie brały.
Majówka 31/1 nad zbiornikiem zaporowym w mojej okolicy bez kontaktu z rybą a wraz z kilkoma kolegami pływaliśmy na kilku łodziach i generalnie bez brań po za jednym podczepionym sumem w trolu , inni wędkarze raczej na zero po za pojedynczymi wyjątkami którym udało się coś wydłubać.
Pomiędzy 1 a 18 maja odwiedzałem wodę minimum 1 raz dziennie i to bez względu na pogodę choć ta była marcowa - huraganowe wiatry i piździawa ale przez ten okres udało się złowić łącznie 1 krótkiego szczupaczka , 2 razy tego samego szczupaka około 55cm i sandacza w trolu tak więc BRYNDZA jak na razie ale liczę że coś się ruszy jeszcze w maju :)

PostNapisane: N, 19 maja 2019, 20:13 
Forumowicz

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Dwa razy udało mi się wyskoczyć do Roszkowa. Pierwszy raz okonek może 15 cm w porywach. Tego dnia kolega dwa sandacze przed czasem. 53 i 61 cm. W sobotę znowu pojechałem w to samo miejsce. Tym razem okoń między 25 a 30 cm. Nie chciało mi się wychodzić z wody żeby mierzyć więc tak na oko tyle mógł mieć. Kolega miał na kiju szczupaczka. Taki pod wymiar ale uderzył przy wyciąganiu przynęty z wody i po chwili się wyhaczył. To by było na tyle. Specjalnie szału nie ma

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1085 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44

Strefa czasowa: UTC + 1