Wędkarski Świat

Forum
Teraz jest Pt, 28 lutego 2020, 19:56

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 8 października 2013, 09:06 
Zaawansowany Forumowicz

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Znajomy szarpnął w zeszłym roku sumka ponad dwa metry w Narwii na sznurek peletów także są różne metody :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 8 października 2013, 15:08 
Zaawansowany Forumowicz

Tzn, nie tyle się trafiło, co zobaczył go na echosondzie z łódki jak żeruje i podstawił mu po prostu pod nos ;) Także raczej było to zamierzone działanie :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 10 października 2013, 08:31 
Forumowy Wyga

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 183 razy
Daniel, piszac o wedkarzach jednej ryby nie mialem na mysli Ciebie. Zreszta wielu z nas moze byc tak postrzeganych, a to z prostego powodu, ze wiekszosc z nas ma w rozsadnym zasiegu jedynie pewne wody a w nich tez jedne ryby czuja sie lepiej (rosna wieksze) a inne gorzej. Mimo, ze medalowych kleni i jazi zlowilem wiecej niz szczupakow to jednak z cala stanowczoscia twierdze, ze sa one o niebo trudniejsze do zlowienia na spinning niz szczupaki (tak jak zapewne okazy i tych i tych ryb sa latwiejsze do zlowienia na przynety naturalne, jak odpowiednio groch czy zywiec) a mniejsza ilosc zglaszanych szczupakow, nie tyjo w gp, wynika li tylko z dwoch przyczyn: polscy wedkarze sa coraz bardziej finezyjni i stawiaja sobie trudniejsze cele, ale jednoczesnie szczupak wciaz jest kulinarnie bardziej ceniony od przerosnietych plotek, wiec mniej przedstawicieli tegoz gatunku ma szanse dozyc slusznego wieku i rozmiarow. Innymi slowy, padaly by czesciej, gdyby bylo ich wiecej.

Moj najwiekszy zeszloroczny klen zostal zlowiony nie w klasycznym i rozpracowanym lowisku typu wislany przelew czy opaska a w rzece, ktora swym charakterem nieco Bug przypomina, wiec byla to zdobycz podwojnie cenna a nawet potrojnie, bo rozpracowana i zlowiona w pelni swiadomie.

Ale moze wrocimy do dyskusji na tematy scisle zwiazane z Liga zamiast sie podszczypywac.

"Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia." A.Poniedzielski.
"W czasie deszczu ryby mokną"Radowan Dragunov

Tytuł:
PostNapisane: N, 17 listopada 2013, 11:28 
I miejsce w GPFWŚ 2014

Podziękował : 60 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy
Grzesiek, gratki za sandacza, czekam na więcej. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 listopada 2013, 23:20 
Site Admin

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 123 razy
sptom napisał(a):
23.11.2013
łowisko: Odra
wędzisko: Mikado Silver Eage 270 10-30
kołowrotek: SPro Passion
plecionka: Pro hunter 0,12
przynęta: kopyto Manns'a

Gratki Tomek!
Gdyby Komisja miała jakieś wątpliwości co do długości ryby to przyznaję, że to moja wina, bo to ja robiłem fotki. Nowy dla mnie telefonik Tomka, zgrabiałe palce... - mam też fotkę tego szczupaka na swojej komórce, wygląda jeszcze gorzej, ale miarka na tyle wyraźna, że widać te 70+ - w razie potrzeby mogę podesłać :)

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 listopada 2013, 23:40 
Forumowicz

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy
włóczykij napisał(a):
Gratki Tomek!
Gdyby Komisja miała jakieś wątpliwości co do długości ryby to przyznaję, że to moja wina, bo to ja robiłem fotki. Nowy dla mnie telefonik Tomka, zgrabiałe palce... - mam też fotkę tego szczupaka na swojej komórce, wygląda jeszcze gorzej, ale miarka na tyle wyraźna, że widać te 70+ - w razie potrzeby mogę podesłać :)

Dzięki!
No niestety, ani z Twojego, jak i z mojego fona, foty z miarką nie wyszły mistrzowsko :oops:
Ja po tej rybie miałem taką drgawkę rąk, że z dobre 10 -15 minut żaden aparat nie poradził by sobie z kompensacją/ stablizacją obrazu :razz:

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 10:06 
Forumowy Wyga

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
A ja gratuluję (i zazdroszczę) "Odrzykom" sandaczy- u mnie straszna nędza w tym roku z tą ryba, nie to że ja, ale chyba nikt ich nie łowi, jakby się pod ziemię zapadły.

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 20:50 
Forumowy Wyga

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Tomek piękne ryby. Ładny szczupak i te dwa sandacze, jak wisienka na torcie.

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 22:10 
Forumowicz

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Wielkie dzięki Pany :wink:
Obecny sezon był dla mnie tragiczny :sad: raz, że mało czasu na rybki, a dwa nawet tej małej porcji czasu nie wykorzystałem na złowienie czegoś ciekawego.
Z tego powodu te dwa, trzy ostatnie wypady nad Odrę częściowo wynagrodziły mi tegoroczną mizerię.

Tytuł:
PostNapisane: So, 4 stycznia 2014, 00:13 
I miejsce w GPFWŚ 2014

włóczykij, Gratuluję zwycięstwa W GPFWŚ 2013. piter pn Gratuluję II-go miejsca. Pozostałym uczestnikom dziękuje za współzawodnictwo :wink:

Tytuł:
PostNapisane: N, 5 stycznia 2014, 13:56 
Forumowy Wyga

Gratulacje dla zwycięzców!!!

Tytuł:
PostNapisane: N, 5 stycznia 2014, 21:02 
Zaawansowany Forumowicz

Otrzymał podziękowań: 1 razy
Ja również gratuluję, szczególnie dla uczestników na podium oraz dla całej ekipy biorącej udział w GPFWŚ 2013. Dziękuję za rywalizację i życzę sukcesów w sezonie 2014 :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 6 stycznia 2014, 19:26 
Site Admin

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 123 razy
Gratuluję wszystkim, którzy podnieśli rękawicę rzuconą przez jurorów i mimo obostrzeń regulaminowych potrafili im sprostać, biorąc czynny udział w zabawie. W szczególności gratuluję Norbertowi, który jeśli mnie pamięć nie myli - pierwszy raz wspiął się na pudło. Jeśli do tego dorzucimy pierwsze medalowe ryby złowione przez Niego to okaże się, że był to chyba udany sezon. Adiemu gratuluję siei - wywindował rekord GP pod sam sufit, zdobył medal (nie wiem, czy pierwszy) ale chyba od razu złoty i z tego co się orientuję, do tej pory nikt Go nie przeskoczył, więc jest szansa na puchar od WŚ za rybę roku.
Miało być o GP, a wyszło o WŚ :D
No dobra przyznaję - brakowało mi "Łomaziaków", "Mazurów" i chłopaka znad Podedwórza. To Oni nakręcali rywalizację w poprzednich latach, Oni motywowali do wyjścia nad wodę, zwłaszcza w sytuacjach, gdy człowiek przysłowiowego psa, by za drzwi nie wyrzucił. Nie wiem, jaki jest końcowy wynik ankiety i czy takie rozwiązanie zadowoli niezadowolonych w sezonie 2013. Mam nadzieję, że tak i że w tym roku wrócą do gry nie tylko Oni, ale i wielu innych, którzy do tej pory ograniczali się tylko do obserwacji bądź komentowania.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w zabawie i życzę połamania kija w 2014 roku.

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 7 stycznia 2014, 21:21 
Site Admin

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Gratuluję wszystkim którzy wzięli udział w konkursie GP FWŚ 2014, zarówno tym którzy złowili jedna konkursową rybę jak i tym którzy złowili ich dużo i tak ładne że zostali zwycięzcami. Każdy z uczestników od 1 do 20 miejsca jeśli wyrazi chęć, otrzyma skromny ale jednak aktualny upominek w postaci Kalendarza WŚ na 2014 rok. Z każdym z Was będę się kontaktował już od jutra osobiście. Jeszcze raz szczere gratulacje i tak jak napisał "włóczykij" Połamania kija w 2014 roku :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 22 stycznia 2014, 22:18 
I miejsce w GPFWŚ 2014

Artur napisał(a):
Każdy z uczestników od 1 do 20 miejsca jeśli wyrazi chęć, otrzyma skromny ale jednak aktualny upominek w postaci Kalendarza WŚ na 2014 rok.

Wyrażam chęć, będą kalendarze? :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 24 stycznia 2014, 21:07 
Forumowicz

Otrzymał podziękowań: 1 razy
Norbert 78 napisał(a):
Artur napisał(a):
Każdy z uczestników od 1 do 20 miejsca jeśli wyrazi chęć, otrzyma skromny ale jednak aktualny upominek w postaci Kalendarza WŚ na 2014 rok.

Wyrażam chęć, będą kalendarze? :wink:

Nie tylko Ty :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1