Wędkarski Świat

Forum
Teraz jest Wt, 14 lipca 2020, 11:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 6 października 2019, 15:25 
Forumowy Wyga

Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 208 razy
Fajny szczupak Krzyśku vel Karolu.
Tylko jedno mnie nurtuje - osoby o których wspomniałeś... machali książeczkami partyjnymi czy co?

"Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia." A.Poniedzielski.
"W czasie deszczu ryby mokną"Radowan Dragunov

PostNapisane: N, 6 października 2019, 19:04 
Forumowicz

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Nie posiadali ich pewnie. Nazywam ich tak, dlatego, iż żyli w tamtej epoce, wychowali się w niej i zaczerpnęli z niej dużo wiedzy typu "moje bo państwowe", "w lodówce jest miejsce więc trzeba wypełnić". Oczywiście nie odnosi się to do wszystkich ludzi z poprzedniej epoki. Niektórzy byli kolarzami i nie chodzili na ryby :P Ja ich tak nazywam i ciągle będę. Tak zostali wychowani i niczego nie chcą zmieniać. A twierdzenie "biorę bo już mało szczupaków jest i coś trzeba wziąć", "biorę bo wszyscy biorą" tylko mnie utwierdza w tym, żeby ich tak nazywać i myśleć o nich jako o żywym relikcie minionej epoki.

PostNapisane: N, 6 października 2019, 19:55 
Forumowy Wyga

Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 208 razy
Też żyłem w poprzednim systemie. Jestem dzieckiem Stanu Wojennego. Mam jednak zdanie odmienne od Twojego, a przy okazji 5 lat studiowania nauk politycznych za sobą i troszkę mnie mierzi takie podejście.
Osobiście uważam, że branie wszystkiego co się da (nie tylko o ryby chodzi) i do siebie to przejaw nie zaszłości komunistycznych a współczesnego kapitalizmu w dość drapieżnym jednak wydaniu.

Zwróć uwagę, że "za komuny" ryby były, nawet na wodach PGRybów, gdzie były stałe ekipy rybaków.
Dopiero później, po upadku "komuny" ryb zaczeło lawinowo ubywać.

"Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia." A.Poniedzielski.
"W czasie deszczu ryby mokną"Radowan Dragunov

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1