Wędkarski Świat

Forum
Teraz jest Wt, 26 stycznia 2021, 17:02

Strefa czasowa: UTC + 1


Wędkarski Świat - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Wędkarski Świat” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Wędkarski Świat”. „Wędkarski Świat” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Wędkarski Świat” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Wędkarski Świat” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Wędkarski Świat” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę (Wydawnictwo Wędkarski Świat Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-810 Warszawa, ul. Srebrna 16 11, NIP: 953 173 98 95, KRS: 0000053265 ., admistrtor: a.piotrowski@wedkarskiswiat.pl) w celu założenia i utrzymywania mojego konta użytkownika forum na warunkach opisanych w REGULAMINIE i przy zachowaniu przepisów rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL