Eljacht

Eljacht

Adres

Eljacht
ul. Łowicka 13
80-642 Gdańsk
tel. +48 58 340 36 89

 http://sklep.eljacht.pl

e-mail: info@eljacht.pl

O sklepie

Eljacht - wyłączny dystrybutor firmy Raymarine

Raymarine to światowy lider rynku wysoce wydajnej elektroniki morskiej przeznaczonej dla jachtów rekreacyjnych i niewielkich jednostek komercyjnych. Podczas projektowania produktów głównym celem jest zawsze dostarczenie jak najlepszych pod względem wizualnym informacji nawigacyjnych, a doświadczenie firmy w technologiach morskiej nawigacji to ponad 80 lat. Swoją sławę urządzenia Raymarine zawdzięczają łatwej obsłudze, wytrzymałości i niezawodności. Firma wciąż zaskakuje innowacjami dostarczając najlepsze w swojej klasie czujniki i inteligentne systemy nawigacyjne, co czyni czas spędzony na wodzie bezpiecznym i relaksującym. Raymarine od wielu lat dostarczało urządzenia na luksusowe jachty motorowe i żaglowe, jednak od kilku lat producent intensywnie rozwija również linię urządzeń dla wędkarzy. Raymarine zyskuje także uznanie wśród wędkarzy dzięki serii echosond Dragonfly opartych o technologię DownVision oraz większych urządzeń z technologią Sidevision.

Szeroka gama elektroniki morskiej dla jachtów rekreacyjnych i niewielkich jednostek komercyjcnych dostępna jest w sprzedaży poprzez ogólnoświatową sieć dilerów i dystrybutorów. Siedziba firmy Raymarine mieści się w Fareham, w Wielkiej Brytanii. Sama firma wchodzi w skład FLIR Systems, światowego lidera rynku kamer termowizyjnych.

Raymarine (www.raymarine.eu

GORĄCE PRODUKTY W SKLEPIE

DRAGONFLY 4PRO ECHOSONDA Z PLOTEREM 4.3

Dragonfly 4PRO Echosonda z ploterem map z ekranem 4.3”, sonarem CHIRP i CHIRP DownVision, Wi-Fi, GPS, z przetwornikiem CPT-DVS.

Dzięki technologii CHIRP DownVision™ możliwe jest oglądanie sonarowych obrazów dna w niemal fotograficznej jakości oraz łatwe namierzanie ryb. Głębokość skutecznego działania echosondy sięga do 180m.

Urządzenia z linii Dragonfly posiadają optycznie zespolone wyświetlacze LCD, dzięki czemu są dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych zapewniając jaśniejsze kolory, większy kontrast, lepsze kąty widzenia i brak zaparowań.

cena: 1549.00PLN ZOBACZ TEN PRODUKT W SKLEPIE
DRAGONFLY 7PRO SONAR CHIRP, DOWNVISION, WI-FI, GPS

Dragonfly 7PRO Echosonda z ploterem map, z ekranem 7", sonarem CHIRP i CHIRP DownVision, Wi-Fi, GPS, z przetwornikiem CPT-DVS, bez map

Dzięki technologii CHIRP DownVision™ możliwe jest oglądanie sonarowych obrazów dna w niemal fotograficznej jakości oraz łatwe namierzanie ryb. Głębokość skutecznego działania echosondy sięga do 180m.

Urządzenia z linii Dragonfly posiadają optycznie zespolone wyświetlacze LCD, dzięki czemu są dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych zapewniając jaśniejsze kolory, większy kontrast, lepsze kąty widzenia i brak zaparowań.

cena: 3200.00PLN ZOBACZ TEN PRODUKT W SKLEPIE
AXIOM 12 RV MFD Z REALVISION 3D, SONAR 600W, BEZ PRZETWORNIKA

Axiom 12 RV wskaźnik MFD ze zintegrowanym RealVision 3D, sonarem 600W, bez przetwornika

Nowe, niebywale wydajne wskaźniki wielofunkcyjne systemów nawigacji Raymarine ze zintegrowanym RealVision 3D, systemem operacyjnym LightHouse 3 i szybkim czterordzeniowym procesorem, które czas spędzany na wodzie przeniosą w inny wymiar.

cena: 15490.00PLN ZOBACZ TEN PRODUKT W SKLEPIE
MAPA NAVIONICS+ POLAND INLAND WATERS 5G404S NA MSD

Mapa Navionics+ Poland Inland Waters 5G404S(Polskie Wody Śródlądowe) na karcie Secure Digital mSD

Dzięki nowej mapie 5G404S Poland Inland Waters (Polskie Wody Śródlądowe) firmy Navionics odkryjesz uroki najpiękniejszych zakątków Polski. W nowej wersji mapy uwzględniono większość polskich jezior, rzek oraz wód przybrzeżnych Bałtyku. Całkowita powierzchnia wód, którą pokrywają mapy to 227 km2

Teraz użytkownicy urządzeń Raymarine będą mogli korzystać z opcji kartografii również na wodach śródlądowych Polski.

Autopilot Evolution EV-100 hydrauliczny

Autopilot Evolution EV-100 hydrauliczny z p70Rs, ACU-100 & 0.5l pompą hydrauliczną, przeznaczony dla małych jachtów motorowych

Łatwa w obsłudze seria autopilotów Evolution EV-100 eliminuje potrzebę skomplikowanej konfiguracji i kalibracji. Po zainstalowaniu Evolution umożliwia tak łatwy start od razu po włączeniu autopilota. Autopiloty Evolution dzięki inteligentnemu czujnikowi EV automatycznie dopasowują się do środowiska, w którym operują i błyskawicznie przetwarzają komendy tak, aby zoptymalizować sterowanie. W rezultacie autopilot utrzymuje dokładny kurs, niezależnie od prędkości łodzi czy warunków panujących na morzu. Wszystko odbywa się bez jakiegokolwiek dostrajania ze strony użytkownika.

EV-100 Power to idealne rozwiązanie dla mniejszych łodzi motorowych.

cena: 8091.00PLN ZOBACZ TEN PRODUKT W SKLEPIE

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy sklepów
rapala pike program