Edmund Gutkiewicz

Edmund Gutkiewicz

Współpracuje z Wędkarskim Światem od kilkunastu lat – ma w WŚ stałe rubryki, w których przekazuje swą przebogatą wiedzę zarówno początkującym jak i zaawansowanym wędkarzom. Wśród najmłodszych czytelników WŚ znany jest jako Pan Gucio.

4-krotny mistrz Polski w spławiku. Wielokrotny uczestnik mistrzostw świata i Europy. Od kilkunastu lat trener spławikowej kadry narodowej, obecnie reprezentacji młodzieży do 23 lat. Jego podopieczni wywalczyli na spławikowych mistrzostwach świata aż 8 medali, w tym 3 złote.

Producent uznanych zanęt i spławików Gut-Mix. Jego flagowym wyrobem są dyski – nowatorskie płaskie spławiki, które wymyślił w latach 90. Obecnie dyski to najpopularniejsze na świecie płaskie spławiki do łowienia w rzekach zestawem skróconym. 

Najnowsze artykuły autora

Waggler na żyłce

Jak montuje Pan waggler na żyłce?

Edmund Gutkiewicz odpowiada na Wasze pytania. 

Autor: Edmund Gutkiewicz dodano: 2018-02-21
Wszystko na swoim miejscu

Zauważyłem, że wielu wędkarzy startujących w zawodach nie zwraca uwagi na odpowiednie ustawienie stanowiska. A gdy łowi się dużo małych i średnich ryb, ma to niebagatelne znaczenie. Ci, co są bardziej poukładani i mają pod ręką wszystko, co potrzeba, łowią szybciej i zajmują wyższe miejsca.

Autor: Edmund Gutkiewicz dodano: 2018-01-20
Pół antenki

Puchar Edmunda Gutkiewicza - 14 października, zbiornik Huta Częstochowa

Precyzja, dokładność, finezja i cierpliwość – tymi cechami wykazali się zwycięzcy zawodów. Płocie, które na tym zbiorniku zazwyczaj łowi się szybkościowo, tym razem brały bardzo nieufnie.

Autor: Edmund Gutkiewicz dodano: 2017-12-06
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon