CARPMIX

CARPMIX

Adres

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Carpmix.pl

Carpmix na facebooku

Carptv.pl - Portal Społecznościowy dla Karpiarzy

Zobacz nasz kanał na Youtube

O sklepie

Witamy wszystkich pozytywnie zakręconych pasją wędkowania.

"Carpmix" na rynku od 2004 roku. Kierujemy swoją ofertę przede wszystkim do wędkarzy specjalizujących się w łowieniu ryb karpiowatych, jak również wykorzystujących gruntowe metody połowu innych gatunków. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości sprzęt feederowy, sumowy oraz spinningowy w atrakcyjnych cenach.

Na rynku europejskim obserwujemy w ostatnich latach ogromny postęp w produkcji specjalistycznego sprzętu wędkarskiego w szerokim tego słowa znaczeniu, zaczynając od wyrafinowanych haków a kończąc np. na ogrzewanych, solidnych, komfortowo wyposażonych namiotach, w niczym nie przypominających tych sprzed lat.

Sięgając pamięcią wstecz, uśmiechniemy się, widząc jak ogromny postęp dokonał się w produkowanym sprzęcie i bogactwie oferty.

Pojawiają się niestety również produkty niskiej jakości i przydatności, ale decyzja o zakupie zawsze uzależniona jest od wiedzy na ten temat i zasobów naszego portfela, jakkolwiek dostępność do sprzętu w atrakcyjnych cenach jest dużo większa a wybór nie mały.

Specjalizacja branży wędkarskiej rozwija się dynamicznie a skierowana jest do wszystkich, chcących mieć bezpośredni wpływ na swoje sukcesy, zależne w dużym stopniu od wiedzy, doświadczenia i sprzętu, którym dysponują a oddają się tej pasji w sposób przemyślany, choć wymagający większego zaangażowania.

Poziom polskich wędkarzy amatorów i zawodowców jest bardzo wysoki, wspominając przy okazji o coraz większej liczbie zgłaszanych okazów, poprawianych rekordach i wspaniałych wynikach naszych teamów na arenach europejskich.

Duży wkład w rozwój wędkarstwa mają nasze rodzime profesjonalne portale internetowe, fachowe czasopisma, publikacje, nakręcone filmy z udziałem prawdziwych rutyniarzy i zdobycze techniki w postaci przemyślanych, sprawdzonych, często nowatorskich propozycji sprzętowych ułatwiających osiąganie sukcesów i podwyższających komfort czynnego wypoczynku nad wodą.

Mając na uwadze satysfakcje i zadowolenie naszych klientów „CARPMIX” stara się przede wszystkim o propozycje sprzętowe wielu mniej znanych firm a dysponujących wyłącznie wyposażeniem najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

Życzymy udanych zakupów.

Zobaczcie wizytówkę filmową: 

GORĄCE PRODUKTY W SKLEPIE

Delphin Optimo 9V 2+1

Zestaw dwóch sygnalizatorów brań z centralką. Regulacja głośności, tonów i czułości przesuwu żyłki. Sygnalizacja świetlna i dzwiękowa o czystej barwie. Centralka z regulacją tonów, głośności i funkcją wibracji. W skład zestawu dodatkowo wchodzą  hangery oraz snag geary opracowane do tego sygnalizatora - w kpl. Oryginalne i zgrabne a obsługiwane przez pojemne baterie 9V. Gwarancja - 36 miesięcy.

Delphin Armada Carp BlackWay 3lbs/360cm/3 składy

ARMADA CARP BlackWay - Konstrukcyjnie wędka została opracowana niemal w całości na nowo. Bardzo cienkie blanki, wykonane z bardzo mocnego i trwałego zaplatanego włókna węglowego 24T. Przelotki SIC, pierwsza +50, dolnik korkowy. Paraboliczna akcja znakomicie przenosi na wędkę każdy ruch ryby podczas holu, a szybie blanki i krzywa ugięcia 3lbs pozwalają na osiąganie dalekich dystansów rzutowych.

Delphin Magma II Next Gen Feeder 360cm/90g

Nowa generacja popularnej wędki feederowej od Delphina - MAGMA. Dopracowano konstrukcję tego modelu zmniejszając jego wagę, bez utraty mocy, dzięki czemu pozwala na oddawanie celnych i dalekich rzutów. Wyposażona w przelotki SiC oraz korkowo-kauczukowy, antypoślizgowy uchwyt.

Rodpod Delphin Bronx

Rod pod BRONX. Kompaktowy, a przy tym stabilny i trwały stojak karpiowy na trzy wędki. Konstrukcja oparta na 4 nogach, regulacja długości i kąta ustawienia. Szerokie mocne buzz bary. Całość wykonana z profili aluminiowych, łączonych bardzo trwałym tworzywem ABS. Duża skala regulacji pozwala bez problemu rozstawić rod poda w zróżnicowanym terenie. Eleganckie, czarne wykończenie. Atrakcyjna cena.

Delphin Etna II Next Gen 3lbs/360cm/3 składy

DELPHIN ETNA II generacja, to jeszcze więcej mocy i precyzji. Jedne z najcieńszych blanków na rynku, świetnie wyważone, wykonane ze znakomitych mat węglowych 24T. Dokładnie nawinięte omotki, zbroją mocne przelotki, pierwsza +50, wykonane w technologi SIC. Ogromny potencjał i zapas mocy. Paraboliczna praca kija w pełnym zakresie, dająca radość i czucie ryby podczas holu.

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy sklepów
Dargon