CARPMIX

CARPMIX

Adres

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Carpmix.pl

Carpmix na facebooku

Carptv.pl - Portal Społecznościowy dla Karpiarzy

Zobacz nasz kanał na Youtube

O sklepie

Witamy wszystkich pozytywnie zakręconych pasją wędkowania.

"Carpmix" na rynku od 2004 roku. Kierujemy swoją ofertę przede wszystkim do wędkarzy specjalizujących się w łowieniu ryb karpiowatych, jak również wykorzystujących gruntowe metody połowu innych gatunków. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości sprzęt feederowy, sumowy oraz spinningowy w atrakcyjnych cenach.

Na rynku europejskim obserwujemy w ostatnich latach ogromny postęp w produkcji specjalistycznego sprzętu wędkarskiego w szerokim tego słowa znaczeniu, zaczynając od wyrafinowanych haków a kończąc np. na ogrzewanych, solidnych, komfortowo wyposażonych namiotach, w niczym nie przypominających tych sprzed lat.

Sięgając pamięcią wstecz, uśmiechniemy się, widząc jak ogromny postęp dokonał się w produkowanym sprzęcie i bogactwie oferty.

Pojawiają się niestety również produkty niskiej jakości i przydatności, ale decyzja o zakupie zawsze uzależniona jest od wiedzy na ten temat i zasobów naszego portfela, jakkolwiek dostępność do sprzętu w atrakcyjnych cenach jest dużo większa a wybór nie mały.

Specjalizacja branży wędkarskiej rozwija się dynamicznie a skierowana jest do wszystkich, chcących mieć bezpośredni wpływ na swoje sukcesy, zależne w dużym stopniu od wiedzy, doświadczenia i sprzętu, którym dysponują a oddają się tej pasji w sposób przemyślany, choć wymagający większego zaangażowania.

Poziom polskich wędkarzy amatorów i zawodowców jest bardzo wysoki, wspominając przy okazji o coraz większej liczbie zgłaszanych okazów, poprawianych rekordach i wspaniałych wynikach naszych teamów na arenach europejskich.

Duży wkład w rozwój wędkarstwa mają nasze rodzime profesjonalne portale internetowe, fachowe czasopisma, publikacje, nakręcone filmy z udziałem prawdziwych rutyniarzy i zdobycze techniki w postaci przemyślanych, sprawdzonych, często nowatorskich propozycji sprzętowych ułatwiających osiąganie sukcesów i podwyższających komfort czynnego wypoczynku nad wodą.

Mając na uwadze satysfakcje i zadowolenie naszych klientów „CARPMIX” stara się przede wszystkim o propozycje sprzętowe wielu mniej znanych firm a dysponujących wyłącznie wyposażeniem najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

Życzymy udanych zakupów.

Zobaczcie wizytówkę filmową: 

GORĄCE PRODUKTY W SKLEPIE

Delphin Optimo 9V 2+1

Zestaw dwóch sygnalizatorów brań z centralką. Regulacja głośności, tonów i czułości przesuwu żyłki. Sygnalizacja świetlna i dzwiękowa o czystej barwie. Centralka z regulacją tonów, głośności i funkcją wibracji. W skład zestawu dodatkowo wchodzą  hangery oraz snag geary opracowane do tego sygnalizatora - w kpl. Oryginalne i zgrabne a obsługiwane przez pojemne baterie 9V. Gwarancja - 36 miesięcy.

Delphin Armada 3lbs/360cm/3 składy

Wędzisko karpiowe firmy DELPHIN - model ARMADA, w wersji 3 składowej - łatwiejszej w transporcie. W tym wędzisku firma wykorzystała wszystkie doświadczenia zdobyte podczas konstrukcji innych swoich modeli cieszących się dużym uznaniem. Ultra cienkie blanki wykonane z karbonu 24T, charakteryzują się paraboliczną akcją, zapewniając dużo przyjemności podczas kontrolowanych holi.

Delphin Magma Light Feeder 360cm/90g

Smukła wędka feederowa firmy Delphin - MAGMA. Wykonana w technologii pełnych blanków. Dzięki swej konstrukcji pozwala na oddawanie celnych i dalekich rzutów. Wyposażona w przelotki SiC oraz korkowo-kauczukowy, antypoślizgowy uchwyt. W komplecie 5 końcówek szczytowych.

Delphin Snow Catfish 285cm/500g

Wyjątkowo starannie wykonane wędzisko sumowe Snow Catfish firmy DELPHIN, przeznaczone do łowienia największych okazów. Wykonane z odpornego i trwałego włókna węglowego 24T, zostało wyposażone w metalowe przelotki oraz pancerny, metalowy uchwyt kołowrotka.

Delphin Odysea 10000

Odysea, mocny i solidnie wykonany kołowrotek karpiowy firmy Delphin. Mocny korpus dobrze spasowana przekładnia ślimakowa, krótki i precyzyjny hamulec Power Drag, odkuwana rączka z wygodnym uchwytem oraz aluminiowa szpula to niektóre z wielu zalet tego wyjątkowego kołowrotka.

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy sklepów
SUZUKI PIASECZNO MARINE